Západočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZČ liga muži
ZČ liga staší žáci
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Rostislav Tokoš
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
8.5. 11:00
AF128
Vsetín - Holešov
29 : 28
25.4. 17:00
AF118
Zubří jun. - L.Zubří A
37 : 17
11.4. 17:00
AF111
L.Zubří A - Šumperk
31 : 33
14.3. 17:00
AF092
Zubří jun. - Trnávka
36 : 25
13.2. 17:30
AF067
Havířov - Šumperk
28 : 30
22.11. 17:00
AF063
L.Zubří A - Trnávka
26 : 31
24.10. 16:00
AF047
Polanka A - V. Bystřice
39 : 15
10.10. 17:30
AF031
Havířov - Olomouc
19 : 25
19.9. 13:30
AF016
Vsetín - Paskov A
27 : 24
1.liga starších dorostenců
8.5. 13:00
AG128
Vsetín - Loko Plzeň
23 : 48
25.4. 15:00
AG118
Zubří - Kopřivnice
37 : 24
14.3. 15:00
AG092
Zubří - Lovosice
50 : 18
6.3. 16:00
AG085
Kopřivnice - N.Veselí
40 : 16
27.2. 15:00
AG083
Ostrava - Jičín
29 : 33
17.10. 16:00
AG041
Kopřivnice - Bohunice
35 : 35
19.9. 11:30
AG016
Vsetín - Třeboň
21 : 32
2.liga starších dorostenců M
27.3. 13:45
AI106
Rožnov p/R - Luhačovice
41 : 14
24.10. 18:00
AI047
Polanka - V. Bystřice
17 : 30
26.9. 15:45
AI022
Frýdek-Místek - Hranice
19 : 13
1.liga mladších dorostenců M
25.4. 13:00
AK118
Zubří - Kopřivnice
30 : 26
14.3. 13:00
AK092
Zubří - Maloměřice
38 : 14
6.3. 14:00
AK085
Kopřivnice - N.Veselí
43 : 19
3.3. 19:15
AK101
Hranice - Zubří
23 : 32
27.2. 13:00
AK083
Ostrava - V. Bystřice
25 : 19
17.10. 14:00
AK041
Kopřivnice - Frýdek-Místek
41 : 24
26.9. 13:45
AK022
Frýdek-Místek - Hranice
32 : 26
Žákovská liga starších žáků
7.3. 16:40
AO138
Jablonec - Ostrava A
14 : 23
7.3. 15:20
AO136
Chodov - Karviná A
10 : 26
7.3. 13:20
AO133
Ostrava A - Chodov
18 : 12
7.3. 11:20
AO130
Ostrava A - Kopřivnice A
11 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 18. kolo - výsledky
video
online
Plzenec A - Košutka B
24 : 29
video
online
Šťáhlavy - Plzenec B
25 : 11
video
online
Třemošná - Loko Plzeň C
16 : 19
video
online
Sokolov - Bolevec B
26 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
VŠ Plzeň B
16
14
1
1
386 : 292
29
2
Bolevec B
16
11
2
3
379 : 320
24
3
Šťáhlavy
15
9
2
4
318 : 268
20
4
Plzenec A
16
9
0
7
381 : 361
18
5
Loko Plzeň C
15
8
2
5
333 : 316
18
6
Košutka B
14
7
0
7
325 : 303
14
7
Třemošná
16
6
1
9
321 : 302
13
8
Sokolov
16
1
0
15
330 : 511
2
9
Plzenec B
16
1
0
15
310 : 410
2
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.