Západočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZČ liga muži
ZČ liga staší žáci
ZČ liga starší žákyně
Rozpis soutěže
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Pavel Švidernoch
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1988
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.2.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
7.3. 10:30
AB090
Kostelec A - Bystřice A
33 : 42
25.10. 16:30
AB043
N.Veselí - Košutka A
37 : 26
2.liga mužů JM
12.9. 00:00
AE010
Zlín A - Maloměřice A
25 : 23
2.liga mužů SM
9.5. 17:00
AF131
Zubří jun. - Paskov A
39 : 23
28.2. 17:00
AF084
L.Zubří A - Holešov
32 : 25
13.2. 18:00
AF069
Paskov A - Polanka A
21 : 25
14.11. 13:30
AF060
Vsetín - V. Bystřice
34 : 22
24.10. 17:30
AF043
Havířov - Paskov A
20 : 16
5.9. 16:00
AF003
Polanka A - Paskov A
33 : 26
1.liga starších dorostenců
14.3. 15:00
AG093
Karviná - Vsetín
51 : 16
14.11. 11:30
AG060
Vsetín - Jičín
23 : 42
7.11. 16:00
AG052
Kopřivnice - Zubří
32 : 35
3.10. 16:00
AG030
Kopřivnice - Ostrava
32 : 27
2.liga starších dorostenců M
13.9. 13:00
AI010
Zlín - Maloměřice
31 : 14
5.9. 14:00
AI003
Polanka - Zlín
29 : 30
1.liga mladších dorostenců M
9.5. 15:00
AK131
Zubří - Zlín
44 : 19
14.3. 17:00
AK093
Karviná - Hranice
40 : 20
7.11. 14:00
AK052
Kopřivnice - Zubří
40 : 32
3.10. 14:00
AK030
Kopřivnice - Ostrava
46 : 21
13.9. 13:00
AK010
Zlín - Maloměřice
29 : 23
Český pohár mužů
28.9. 10:30
AN044
Házená Uničov - Sokolnice
18 : 29
Mistrovství ČR starších žáků
6.6. 13:30
AOA015
N. Veselí - Kopřivnice A
19 : 29
6.6. 10:30
AOA012
N. Veselí - Č.Budějovice A
20 : 19
5.6. 15:45
AOA008
Talent A - Kopřivnice A
20 : 36
5.6. 13:45
AOA006
Talent A - Ostrava A
19 : 26
5.6. 08:30
AOA001
Kopřivnice A - Karviná A
16 : 16
1.liga žen
2.5. 15:00
AR129
Otrokovice - Slavia j.
33 : 29
11.10. 11:00
AR025
Poruba A - H.Brod
23 : 19
20.9. 13:00
AR017
Zlín j. - Most
26 : 36
2.liga žen M
2.5. 17:00
AT089
Otrokovice B - Kunovice
23 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 20. kolo - výsledky
video
online
Loko Cheb - DHC Plzeň B
25 : 17
video
online
VŠ Plzeň - DHC Plzeň A
28 : 29
video
online
HC Plzeň - Tachov
32 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC Plzeň A
20
18
0
2
532 : 357
36
2
HC Plzeň
20
15
1
4
440 : 284
31
3
VŠ Plzeň
20
12
1
7
413 : 316
25
4
Loko Cheb
20
8
0
12
324 : 357
16
5
DHC Plzeň B
20
5
0
15
342 : 461
10
6
Tachov
20
1
0
19
200 : 476
2
Tabulka střelců
Eliška Dragounová
HK Slavia VŠ Plzeň
137
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
129
Klára Melková
DHC Plzeň A
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Dragounová
HK Slavia VŠ Plzeň
19
Michaela Buchlovská
Lokomotiva Cheb
15
Hana Formanová
DHC Plzeň B
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alena Mrázová
TJ Slavoj Strojplast Tachov
16
Eliška Dragounová
HK Slavia VŠ Plzeň
12
Kateřina Mrázová
TJ Slavoj Strojplast Tachov
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.