Západočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZČ liga muži
ZČ liga staší žáci
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
Rozpis soutěže
ZČ mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Michal Nezbeda
Mateřský klub
TJ Košutka Plzeň
Rok narození
1985
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
21.2. 14:30
AH075
Chodov - Ml.Boleslav
24 : 20
4.10. 14:30
AH027
Chodov - Liberec
39 : 31
1.liga mladších dorostenců Č
13.3. 18:15
AJ091
HC Plzeň - Dukla
25 : 25
21.2. 12:30
AJ075
S.Vršovice - Ml. Boleslav
37 : 18
4.10. 12:30
AJ027
S.Vršovice - Liberec
41 : 19
Český pohár mužů
30.8. 16:30
AN003
Bolevec A - Písek
23 : 29
Žákovská liga starších žáků
17.4. 12:30
AO178
Č.Budějovice A - Kopřivnice A
15 : 22
17.4. 09:40
AO176
Náchod "A" - Č.Budějovice A
22 : 25
17.4. 08:30
AO175
Talent A - Kopřivnice A
19 : 18
24.1. 14:45
AO079
Dukla 4 - HK KP Brno A
16 : 18
24.1. 14:00
AO078
Kopřivnice A - Lovosice A
23 : 21
24.1. 11:45
AO075
Dukla 4 - Lovosice A
10 : 28
24.1. 11:00
AO074
Talent A - Kopřivnice A
16 : 18
24.1. 08:45
AO071
HK KP Brno A - Talent A
22 : 27
2.liga žen Č
11.4. 11:00
AS073
Milevsko - Astra
13 : 27
13.3. 16:30
AS058
HC Plzeň - Pardubice
30 : 24
15.11. 11:00
AS042
Milevsko - Pardubice
26 : 29
7.11. 17:00
AS037
Astra - Kobylisy
25 : 21
1.liga starších dorostenek
18.4. 12:30
AU116
HC Plzeň - Zlín
35 : 16
31.10. 17:30
AU037
HC Plzeň - H.Brod
38 : 30
2.liga starších dorostenek
25.4. 09:00
AV039
Tachov - Chrudim
23 : 25
10.4. 16:00
AV044
Tachov - VŠ Plzeň
23 : 15
24.10. 10:00
AV018
Tachov - Písek
19 : 31
19.9. 10:00
AV009
Tachov - Chrudim
24 : 35
1.liga mladších dorostenek Č
21.2. 10:30
AW075
Háje - Most
32 : 13
31.10. 15:30
AW037
HC Plzeň - H.Brod
28 : 29
Žákovská liga starších žaček
21.3. 13:20
AZ103
Kobylisy II - DHC Plzeň A
16 : 15
21.3. 11:20
AZ100
DHC Plzeň A - Písek
17 : 21
21.3. 10:40
AZ099
Kobylisy II - H. Brod
22 : 21
21.3. 08:40
AZ096
Písek - Kobylisy II
24 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 18. kolo - výsledky
video
online
Šťáhlavy - Talent C
5.6. 13:30
video
online
Talent A - HC Plzeň
7.6. 16:30
video
online
Košutka - Rokycany
9.6. 17:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent B
9
8
0
1
225 : 88
16
2
HC Plzeň
11
8
0
3
160 : 135
16
3
Talent A
7
7
0
0
159 : 59
14
4
VŠ Plzeň
10
2
0
8
103 : 175
4
5
Talent C
9
2
0
7
72 : 167
4
6
Košutka
2
1
0
1
18 : 27
2
7
Šťáhlavy
9
1
0
8
73 : 155
2
8
Rokycany
1
0
0
1
11 : 15
0
Tabulka střelců
Ondřej Reichert
HC Plzeň
72
Tomáš Hovorka
SSK Talent Plzeň B
48
David Touš
SSK Talent Plzeň B
42
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň C
3
Matěj Kejha
SSK Talent Plzeň B
3
Matěj Vlnas
SSK Talent Plzeň A
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Ryšavý
HK Slavia VŠ Plzeň
6
David Touš
SSK Talent Plzeň B
4
Lukáš Tatar
HK Slavia VŠ Plzeň
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.