Západočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZČ liga muži
ZČ liga staší žáci
ZČ liga starší žákyně
Rozpis soutěže
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Tomáš Měšťánek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
21.3. 17:00
AC102
Rokycany - Písek
20 : 23
14.3. 16:30
AC096
Bolevec A - Sez. Ústí
18 : 20
7.3. 17:00
AC090
Písek - Strakonice
24 : 20
14.2. 16:30
AC072
Loko Plzeň j. - VŠ Plzeň A
24 : 21
10.10. 19:00
AC032
Třeboň B - Sez. Ústí
18 : 12
4.10. 18:00
AC025
Písek - Praha 4
20 : 29
2.liga mužů SVČ
10.4. 17:00
AD111
Louny - Slavia
32 : 27
8.11. 17:00
AD050
Most - Chomutov
32 : 30
19.9. 17:00
AD018
TJ Sokol Bělá - Louny
26 : 24
1.liga starších dorostenců
12.2. 18:00
AG072
Loko Plzeň - Jičín
18 : 33
10.10. 15:00
AG032
Třeboň - Kopřivnice
24 : 26
5.9. 15:00
AG004
Lovosice - Ostrava
31 : 36
2.liga starších dorostenců Č
24.4. 15:00
AH104
Plzenec - Chodov
32 : 34
10.4. 14:30
AH111
Louny - Liberec
30 : 25
21.3. 15:00
AH102
Rokycany - Plzenec
23 : 21
8.11. 15:00
AH050
Most - Rokycany
36 : 25
25.10. 15:00
AH048
Rokycany - Chodov
18 : 41
1.liga mladších dorostenců Č
10.4. 12:00
AJ111
Louny - Liberec
29 : 16
12.2. 16:15
AJ072
Loko Plzeň - Jičín
28 : 32
5.12. 17:30
AJ062
Loko Plzeň - S.Vršovice
28 : 23
17.10. 13:30
AJ040
Loko Plzeň - Liberec
37 : 21
10.10. 13:00
AJ032
Třeboň - Louny
21 : 28
26.9. 16:30
AJ019
HC Plzeň - Louny
28 : 25
12.9. 16:30
AJ007
HC Plzeň - Loko Plzeň
18 : 33
5.9. 13:00
AJ004
Lovosice - Ml. Boleslav
36 : 21
2.liga žen Č
7.3. 15:00
AS054
Písek - HC Plzeň
17 : 26
12.9. 14:30
AS009
HC Plzeň - Písek
32 : 21
1.liga starších dorostenek
6.3. 09:00
AU089
HC Plzeň - J.Hradec
29 : 13
20.2. 17:15
AU076
HC Plzeň - Kobylisy
30 : 23
23.11. 16:45
AU059
HC Plzeň - SVŠ Plzeň
30 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 20. kolo - výsledky
video
online
Loko Cheb - DHC Plzeň B
25 : 17
video
online
VŠ Plzeň - DHC Plzeň A
28 : 29
video
online
HC Plzeň - Tachov
32 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC Plzeň A
20
18
0
2
532 : 357
36
2
HC Plzeň
20
15
1
4
440 : 284
31
3
VŠ Plzeň
20
12
1
7
413 : 316
25
4
Loko Cheb
20
8
0
12
324 : 357
16
5
DHC Plzeň B
20
5
0
15
342 : 461
10
6
Tachov
20
1
0
19
200 : 476
2
Tabulka střelců
Eliška Dragounová
HK Slavia VŠ Plzeň
137
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
129
Klára Melková
DHC Plzeň A
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Dragounová
HK Slavia VŠ Plzeň
19
Michaela Buchlovská
Lokomotiva Cheb
15
Hana Formanová
DHC Plzeň B
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alena Mrázová
TJ Slavoj Strojplast Tachov
16
Eliška Dragounová
HK Slavia VŠ Plzeň
12
Kateřina Mrázová
TJ Slavoj Strojplast Tachov
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.