Západočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZČ liga muži
ZČ liga staší žáci
ZČ liga starší žákyně
Rozpis soutěže
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jakub Krafka
Mateřský klub
TJ Košutka Plzeň
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.1.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga starších dorostenek
5.9. 16:00
AU005
Č.Budějovice - Slavia
13 : 33
1.liga mladších dorostenek Č
7.3. 17:00
AW085
Slavia - H.Brod
27 : 25
14.11. 15:00
AW053
Most - J.Hradec
12 : 18
Žákovská liga starších žaček
20.3. 15:45
AZ114
Slavia - Zlín "A"
14 : 22
20.3. 15:00
AZ113
Zora Olomouc - HC Plzeň
16 : 17
20.3. 14:15
AZ112
Zlín "B" - Slavia
8 : 24
20.3. 13:30
AZ111
Zlín "A" - Zora Olomouc
22 : 18
20.3. 12:00
AZ109
Zora Olomouc - Slavia
9 : 15
20.3. 11:15
AZ108
Zlín "A" - Zlín "B"
22 : 15
6.3. 13:20
AZ088
Slavia - VŠ Plzeň
19 : 12
6.3. 12:40
AZ087
Zora Olomouc - Kobylisy II
14 : 14
6.3. 10:40
AZ084
Veselí n.M. - Kobylisy II
13 : 13
6.3. 08:40
AZ081
Zora Olomouc - Veselí n.M.
11 : 12
6.3. 08:00
AZ080
VŠ Plzeň - HC Plzeň
12 : 16
ZČ liga muži
16.5. 11:00
A058
Plzenec A - Šťáhlavy
12 : 26
11.4. 18:00
A 038
Bolevec B - Loko Plzeň C
32 : 17
27.9. 18:00
A013
Bolevec B - Plzenec A
25 : 20
20.9. 11:00
A012
Plzenec A - Třemošná
19 : 16
ZČ liga starší žákyně
15.5. 10:30
E043
DHC Plzeň B - Loko Cheb
14 : 17
15.5. 09:00
E051
DHC Plzeň A - Tachov
36 : 12
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
- 20. kolo - výsledky
video
online
Loko Cheb - DHC Plzeň B
25 : 17
video
online
VŠ Plzeň - DHC Plzeň A
28 : 29
video
online
HC Plzeň - Tachov
32 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC Plzeň A
20
18
0
2
532 : 357
36
2
HC Plzeň
20
15
1
4
440 : 284
31
3
VŠ Plzeň
20
12
1
7
413 : 316
25
4
Loko Cheb
20
8
0
12
324 : 357
16
5
DHC Plzeň B
20
5
0
15
342 : 461
10
6
Tachov
20
1
0
19
200 : 476
2
Tabulka střelců
Eliška Dragounová
HK Slavia VŠ Plzeň
137
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
129
Klára Melková
DHC Plzeň A
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Dragounová
HK Slavia VŠ Plzeň
19
Michaela Buchlovská
Lokomotiva Cheb
15
Hana Formanová
DHC Plzeň B
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alena Mrázová
TJ Slavoj Strojplast Tachov
16
Eliška Dragounová
HK Slavia VŠ Plzeň
12
Kateřina Mrázová
TJ Slavoj Strojplast Tachov
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.