Západočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZČ liga muži
Rozpis soutěže
ZČ liga muži
ZČ liga staší žáci
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jakub Krafka
Mateřský klub
TJ Košutka Plzeň
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.1.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
25.4. 17:00
AC116
Rokycany - VŠ Plzeň A
23 : 28
21.3. 16:30
AC097
Bolevec A - Praha 4
22 : 33
21.2. 16:00
AC074
VŠ Plzeň A - Sez. Ústí
17 : 17
8.11. 16:00
AC050
VŠ Plzeň A - Rokycany
27 : 26
27.9. 16:30
AC020
Loko Plzeň j. - Bolevec A
27 : 25
2.liga mužů SVČ
14.2. 16:30
AD067
Ústí n.L. - Slavia
30 : 26
22.11. 17:00
AD061
Most - Ústí n.L.
22 : 25
2.liga mužů JM
8.5. 18:00
AE127
H.Brod - Juliánov A
24 : 30
2.liga starších dorostenců Č
25.4. 15:00
AH116
Rokycany - Most
30 : 18
2.liga mladších dorostenců Č
18.10. 15:00
AL025
Č.Budějovice - Náchod B
30 : 23
Český pohár mužů
17.11. 18:30
AN063
Chodov - Lovosice
26 : 35
28.9. 17:00
AN033
TJ Sokol Bělá - Praha 4
26 : 25
30.8. 15:00
AN002
Plzenec A - Slavia
26 : 32
Žákovská liga starších žáků
17.4. 15:20
AO180
Talent A - Č.Budějovice A
26 : 19
17.4. 14:10
AO179
Kopřivnice A - Náchod "A"
26 : 21
17.4. 11:20
AO177
Náchod "A" - Talent A
18 : 21
Mistrovství ČR starších žáků
6.6. 12:30
AOA014
Č.Budějovice A - Talent A
20 : 22
6.6. 09:30
AOA011
Kopřivnice A - Ostrava A
21 : 19
5.6. 14:45
AOA007
Č.Budějovice A - Karviná A
16 : 26
5.6. 11:45
AOA004
Kopřivnice A - Č.Budějovice A
26 : 18
5.6. 09:30
AOA002
Ostrava A - Č.Budějovice A
19 : 14
1.liga žen
10.4. 15:00
AR112
SVŠ Plzeň A - Cheb
29 : 15
7.3. 13:00
AR085
Slavia j. - H.Brod
30 : 18
14.11. 17:00
AR053
Most - Liberec
25 : 18
3.10. 15:00
AR024
Cheb - Poruba A
16 : 33
13.9. 15:00
AR010
Kobylisy - Otrokovice
30 : 32
2.liga žen Č
13.9. 17:00
AS008
Kobylisy - Pardubice
21 : 23
1.liga starších dorostenek
10.4. 13:00
AU112
SVŠ Plzeň - Liberec
38 : 33
7.3. 11:00
AU085
Slavia - H.Brod
40 : 12
12.9. 00:00
AU010
Kobylisy - HC Plzeň
22 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 18. kolo - výsledky
video
online
Plzenec A - Košutka B
24 : 29
video
online
Šťáhlavy - Plzenec B
25 : 11
video
online
Třemošná - Loko Plzeň C
16 : 19
video
online
Sokolov - Bolevec B
26 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
VŠ Plzeň B
16
14
1
1
386 : 292
29
2
Bolevec B
16
11
2
3
379 : 320
24
3
Šťáhlavy
15
9
2
4
318 : 268
20
4
Plzenec A
16
9
0
7
381 : 361
18
5
Loko Plzeň C
15
8
2
5
333 : 316
18
6
Košutka B
14
7
0
7
325 : 303
14
7
Třemošná
16
6
1
9
321 : 302
13
8
Sokolov
16
1
0
15
330 : 511
2
9
Plzenec B
16
1
0
15
310 : 410
2
Tabulka střelců
Jan Hruška
BHS Starý Plzenec B
91
Roman Půta
Sokol Bolevec B
82
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Lanzendorf
Sokol Bolevec B
37
Aleš Bělík
Tatran Třemošná
26
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Půta
Sokol Bolevec B
34
Adolf Pavlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
26
Sergej Levčenko
HC Gymnázium Sokolov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.