Západočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZČ liga muži
Rozpis soutěže
ZČ liga muži
ZČ liga staší žáci
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Filip Barták
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
2.5. 16:30
AC125
Loko Plzeň j. - Rokycany
33 : 22
11.4. 16:00
AC113
VŠ Plzeň A - Písek
35 : 25
7.3. 17:00
AC089
Rokycany - Bohemians
26 : 20
21.2. 17:00
AC077
Písek - Ledeč n.S.
28 : 20
20.2. 18:00
AC078
Strakonice - Bohemians
22 : 25
18.10. 16:00
AC039
VŠ Plzeň A - Strakonice
23 : 19
11.10. 17:00
AC036
Písek - Rokycany
31 : 26
26.9. 18:00
AC024
Strakonice - Písek
27 : 31
6.9. 17:00
AC001
Bohemians - Praha 4
20 : 26
2.liga mužů SVČ
6.9. 15:00
AD001
Slavia - Ústí n.L.
21 : 23
1.liga starších dorostenců
2.5. 12:30
AG125
Loko Plzeň - Lovosice
32 : 21
22.11. 14:00
AG062
Loko Plzeň - Vsetín
41 : 21
2.liga starších dorostenců Č
7.3. 15:00
AH089
Rokycany - Liberec
34 : 30
1.liga mladších dorostenců Č
2.5. 10:30
AJ125
Loko Plzeň - Lovosice
37 : 19
20.2. 16:15
AJ078
Strakonice - Liberec
44 : 11
26.9. 14:30
AJ024
Strakonice - Dukla
16 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
3.10. 15:00
AL018
Č.Budějovice - Kutná Hora
29 : 25
Český pohár mužů
29.8. 18:00
AN015
Strakonice - Č.Budějovice
39 : 14
Žákovská liga starších žáků
13.2. 15:00
AO118
Č.Budějovice A - Jablonec
24 : 22
13.2. 14:00
AO117
HK KP Brno A - Ostrava A
23 : 24
13.2. 12:30
AO116
Jablonec - HK KP Brno A
26 : 16
13.2. 09:00
AO113
Č.Budějovice A - HK KP Brno A
33 : 17
2.liga žen Č
28.3. 13:00
AS066
S.Vršovice - Písek
29 : 26
11.10. 15:00
AS021
Písek - S.Vršovice
13 : 34
26.9. 16:15
AS020
Strakonice - Písek
21 : 19
1.liga starších dorostenek
8.11. 16:00
AU048
HC Plzeň - Č.Budějovice
35 : 16
13.9. 15:00
AU012
J.Hradec - Liberec
24 : 25
2.liga starších dorostenek
24.4. 16:00
AV050
Písek - Chrudim
32 : 18
28.3. 11:00
AV040
S.Vršovice - Chrudim
17 : 20
31.10. 12:00
AV020
Písek - Chrudim
29 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 18. kolo - výsledky
video
online
Plzenec A - Košutka B
24 : 29
video
online
Šťáhlavy - Plzenec B
25 : 11
video
online
Třemošná - Loko Plzeň C
16 : 19
video
online
Sokolov - Bolevec B
26 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
VŠ Plzeň B
16
14
1
1
386 : 292
29
2
Bolevec B
16
11
2
3
379 : 320
24
3
Šťáhlavy
15
9
2
4
318 : 268
20
4
Plzenec A
16
9
0
7
381 : 361
18
5
Loko Plzeň C
15
8
2
5
333 : 316
18
6
Košutka B
14
7
0
7
325 : 303
14
7
Třemošná
16
6
1
9
321 : 302
13
8
Sokolov
16
1
0
15
330 : 511
2
9
Plzenec B
16
1
0
15
310 : 410
2
Tabulka střelců
Jan Hruška
BHS Starý Plzenec B
91
Roman Půta
Sokol Bolevec B
82
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Lanzendorf
Sokol Bolevec B
37
Aleš Bělík
Tatran Třemošná
26
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Půta
Sokol Bolevec B
34
Adolf Pavlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
26
Sergej Levčenko
HC Gymnázium Sokolov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.