Západočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZČ liga muži
Rozpis soutěže
ZČ liga muži
ZČ liga staší žáci
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jitka Mertová
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.7.2013
Koučovaná utkání
2.liga žen Č
1.5. 16:15
AS089
Strakonice - Kobylisy
22 : 20
1.liga starších dorostenek
1.5. 09:00
AU131
Liberec - Kobylisy
24 : 29
25.4. 11:00
AU122
Kobylisy - J.Hradec
29 : 15
11.4. 11:00
AU109
Kobylisy - H.Brod
30 : 22
16.3. 15:45
AU098
Slavia - Kobylisy
42 : 22
14.3. 15:00
AU095
Kobylisy - SVŠ Plzeň
26 : 20
6.3. 13:00
AU087
Zlín - Kobylisy
38 : 27
28.2. 11:00
AU082
Kobylisy - Č.Budějovice
32 : 18
20.2. 17:15
AU076
HC Plzeň - Kobylisy
30 : 23
14.2. 13:00
AU069
Kobylisy - Poruba
24 : 24
6.2. 13:00
AU108
Kobylisy - Spartak Třebíč
34 : 32
29.11. 11:00
AU065
Kobylisy - Liberec
30 : 24
22.11. 15:00
AU056
J.Hradec - Kobylisy
17 : 17
14.11. 13:00
AU054
Kobylisy - Olomouc
34 : 22
7.11. 14:00
AU043
H.Brod - Kobylisy
33 : 28
1.11. 14:00
AU042
Spartak Třebíč - Kobylisy
27 : 21
22.10. 18:45
AU032
Kobylisy - Slavia
18 : 37
10.10. 13:00
AU029
SVŠ Plzeň - Kobylisy
22 : 27
4.10. 13:00
AU021
Kobylisy - Zlín
20 : 31
12.9. 00:00
AU010
Kobylisy - HC Plzeň
22 : 23
1.liga mladších dorostenek Č
25.4. 13:00
AW122
Kobylisy - J.Hradec
34 : 31
16.4. 17:45
AW120
S.Vršovice - Kobylisy
26 : 20
11.4. 13:00
AW109
Kobylisy - H.Brod
25 : 39
27.3. 11:00
AW108
Kobylisy - Most
38 : 11
18.3. 18:45
AW098
Slavia - Kobylisy
35 : 21
17.3. 17:45
AW087
Pardubice - Kobylisy
29 : 37
14.3. 13:00
AW095
Kobylisy - SVŠ Plzeň
22 : 27
27.2. 11:00
AW082
Kobylisy - Háje
26 : 29
20.2. 18:30
AW076
HC Plzeň - Kobylisy
30 : 26
14.2. 15:00
AW069
Kobylisy - Písek
27 : 33
Další
Předchozí kola
- 18. kolo - výsledky
video
online
Plzenec A - Košutka B
24 : 29
video
online
Šťáhlavy - Plzenec B
25 : 11
video
online
Třemošná - Loko Plzeň C
16 : 19
video
online
Sokolov - Bolevec B
26 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
VŠ Plzeň B
16
14
1
1
386 : 292
29
2
Bolevec B
16
11
2
3
379 : 320
24
3
Šťáhlavy
15
9
2
4
318 : 268
20
4
Plzenec A
16
9
0
7
381 : 361
18
5
Loko Plzeň C
15
8
2
5
333 : 316
18
6
Košutka B
14
7
0
7
325 : 303
14
7
Třemošná
16
6
1
9
321 : 302
13
8
Sokolov
16
1
0
15
330 : 511
2
9
Plzenec B
16
1
0
15
310 : 410
2
Tabulka střelců
Jan Hruška
BHS Starý Plzenec B
91
Roman Půta
Sokol Bolevec B
82
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Lanzendorf
Sokol Bolevec B
37
Aleš Bělík
Tatran Třemošná
26
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Půta
Sokol Bolevec B
34
Adolf Pavlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
26
Sergej Levčenko
HC Gymnázium Sokolov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.